Your cart items 0
: 0,00 €
Your Cart is currently empty!
Product update

Apie mus

Už saugią, sveiką  ir komfortišką gyvenamąją ir darbo aplinką

UAB "Vilpas" bendradarbiauja su  SANLAB (Saugių namų laboratorija) – įmonių grupe. Naudodamasi mokslinėmis technologijomis ir naujausiais jų sprendimais, dirbame patalpų užterštumui mažinti ir mikroklimatui gerinti. Naudojant mokslinių tyrimų metodus, nustatome ir pašaliname patalpų aplinkos, oro, darbinių paviršių užterštumo lygį  ir suteikiame rekomendacijas dėl šių problemų prevencijos.

Dėl padidėjusių alergenų, bakterijų, virusų kiekio patalpose, atsiradus pelėsiui ar grybeliams, iškyla grėsmė džmonių sveikatai. Atliekame tyrimus, įvertiname situaciją, sulygindami ją su standartiniais reikalavimais, įvardijame užterštumo šaltinius ir pateikiame problemos sprendimo galimybes.

Pasitelkdami sertifikuotų laboratorijų patirtį dirbame, taikydami nuolat tobulinamus metodus, stebime ir pritaikome technologines naujoves.

Visus darbus, susijusius su įmonių patalpų dezinfekavimu, deratizavimu, oro gaivinimu (dezodoravimu), demerkurizavimu bei alergenų ir pelėsių šalinimu ir kt. atliekame naudojant profesionalią, sertifikuotą ir modernią įrangą.

Prekės, kurias parduodame e-parduotuvėje yr kokybiškosir tikrai gerai atlieka savo funkcijas.

Licenzijos veiklai vykdyti: VSL-732; VSL-730; VSL-882; VSL-644; VSL-731; VSL-868.

Mūsų pagrindinis tikslas - saugi aplinka, švarus, tyras ir sveikas oras Jūsų darbo vietoje.

Pagrindiniai gamintojai