Your cart items 0
: 0,00 €
Your Cart is currently empty!
Product update

Haier

Tai prekinis ženklas, jau ne vienus metus vadinamas numeriu 1 pasaulyje.
Patikima, kokybiška ir dizainerių apdovanojimus pelnanti technika tikrai patiks ir Lietuvos pirkėjams.
Be to, pabodus prižiūrėti nuolat gendančius, tačiau pigius buitinius prietaisus, nuspręsta rinkai pasiūlyti kokybišką, pasaulyje žinomą ir laurus skinančią techniką, kurios neteks taisyti. Nr 1. pasaulyje Remiantis „Euromonitor“ pateiktais duomenimis, kompanija „Haier“ pagal užimamą mažmeninės prekybos rinkos dalį nuo 2009 iki 2011 metų yra pasaulio buitinės technikos gamybos lyderė.
 
haier
Pernai „Haier“ taip pat buvo paskelbtas didžiausiu pasaulyje šaldytuvų ir skalbiamųjų mašinų gamintoju. JAV žurnalas „Newsweek“ įvardijo „Haier“ kaip vieną iš TOP10 inovatyviausių kompanijų pasaulyje, šalia tokių kaip „Google“, „Apple“ ar „Amazon“.
Haier sumazinta1
 
„Haier“ technologijas plėtoja net 10 mokslinių tyrimų centrų visuose pasaulio kontinentuose ir tam kompanija kasmet skiria bent 4 procentus visos savo apyvartos. Šios kompanijos gaminių dizainas įvertintas prestižiniais „Red Dot“ ir IF dizaino apdovanojimais.
Vokiška kokybė Teigiama, kad norint kokybiško produkto ar įrenginio reikia rinktis vokišką ar kitos šalies sukurtą produktą, bet tik ne kinišką. Ir visada pamirštama pridurti, kad beveik visų prekių ženklų gamyba seniai perkelta į Kiniją. O štai „Haier“ įmonės kokybės siekį puikiai iliustruoja viena istorija iš įmonės archyvų.
1985 metais vienas pirkėjas į gamyklą atvežė nekokybišką šaldytuvą ir susiradęs Zhangą šiam parodė, ką įsigijęs. Kartu jie apžiūrėjo visus 400 sandėlyje stovinčių pardavimui paruoštų gaminių – paaiškėjo, kad 20 procentų jų nekokybiški. Ruiminas nesismulkino – liepė visus 76 blogai surinktus šaldytuvus išrikiuoti gamyklos salėje, sukvietė darbininkus, išdalijo kūjus ir įsakė šaldytuvus, kurių vieno kaina prilygo dvejų metų darbuotojo atlyginimui, sudaužyti. Šaldytuvus sudaužė, o vienas iš kūjų ir dabar guli kompanijos vadovybės būstinėje ir primena apie kokybės svarbą.
 

Pagrindiniai gamintojai